KURUMSAL

FİRMA VE ÜRÜN HAKKINDA

1987'de faaliye başlayan Teknik Pazar, 24 yıllık tecrübesi ile sektördeki önde gelen isimlerden biri olmayı sürdürmektedir.

20 yıldır Türkiye pazarına sunduğumuz RYDAIR endüstriyel bacasız davlumbaz sistemleri ile birçok işletmenin sorunlarına çözüm ortağı olduk.

Standart mutfaklarda bulunan davlumbaz, emiş fanı vb. ekipmanlar işletmenin yağ, yağ dumanı ve koku sorununu çözememekte ve şikayetler nedeni ile belediyelerin işletmeleri kapatmaları gibi üzücü sonuçlar ortaya çıkmaktadır.Bu tip şikayetler için  geliştirilen bütün yöntemler yetersiz kalmakta, sulu sistem olarak bilinen arıtma tekniği dahil yağ ve özellikle koku sorununa çözüm olamamaktadır.

RYDAIR RY Serisi bacasız davlumbaz mutfakta bulunan standart sisteme ilave edildiğinde, yağ, yağ dumanı, is ve koku problemi ortadan kalkar. RY Serisi, yüksek gerilim ile yağ, duman, is ve koku moleküllerini (0,01 micron dahil) + / - yük ile yükleyerek içerisinde bulunan statik filtrelere yapıştırır. Havayı steril olarak iade eder.

Filtreler dolduğunda, sürgülü haznesinden çıkarılır. Yıkanıp temizlenerek sürgülü haznesinden geri yerleştirilir. Böylelikle;

  • Kanaldaki hava davlumbazdan önce arıtılır buda davlumbaz bakımı maliyetini ortadan kaldırır.
  • Yağ, yağ dumanı, is ve koku sorununu çözer.
  • Yıka-Tak filtre sistemi ile, filtre maliyeti gerektirmez.
  • Diğer havalandırma ekipmanlarınızın kullanım ömrünü uzatır.
  • İçerinde bulunan sensör sayesinde yangın riskini azaltır. ( Yağ partiküllerinin alev almasını önler.)

RYDAIR RY Serisi ile işletmeniz insanları rahatsız etmeden ve doğayı kirletmeden faaliyetlerine devam edecektir. Buda işletme imajınıza pozitif katkı sağlayacaktır.

İşletmenizin verimliliği için, ücretsiz keşif desteği alabilirsiniz.

Bacasız Davlumbaz - Elektrostatik Filtre - Aktif Karbon FiltreKoku Tutucu - Yağ Tutucu - Duman Tutucu - Bacasız Sistem